Bansko Kayak Turları - Lucky Bansko Hotel

Tur Programı
1. GÜN: İstanbul'dan Bansko'ya Kalkış

21.30′da Kadıköy Evlendirme Dairesi, 22.00'da Beşiktaş Yıldız Camii, 22.30′da İncirli Ömür Plaza önünde buluşarak başlıyor ve Edirne üzerinden Kapıkule’ye devam ediyoruz. Yaklaşik 2,5 saatlik yolculuğun ve çikis işlemlerinin ardından Bulgaristan’a geçerek, Bansko’ya doğru hareket ediyoruz. Gece boyunca yolculuğumuz devam ediyor.

2. GÜN:Bansko

Sabah erken saatlerde varışımız ardından kolay, orta ve zor derecelerinde toplamda 74 km uzunluğa sahip, Kış Olimpiyatlarına ev sahipliği yapmış , Dünya Şampiyonu Alberto Tomba’nın kayak yaptığı ve Tomba pisti olarak anılan 2600 metreden başlayan pistler sizleri bekliyor. Bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Check-in saati 14:00.Arzu eden misafirlerimiz pistlerin tadını çikarabilir. Geceleme otelinizde.

3. GÜN: Bansko

Sabah, kahvaltısının ardından bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Geceleme otelinizde.

4. GÜN: Bansko

Sabah, kahvaltısının ardından bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Geceleme otelinizde.

5. GÜN:Bansko

Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması ardından saat 10.00’da otel önünde bekleyen otobüsümüz ile İstanbul’a hareket.Akşam saatlerinde İstanbul’a varışımızın ardından turumuz sona eriyor.

Ücrete Dahil Hizmetler

Lüks otobüsler ile ulaşım
Tercih edilen otelde 3 Gece konaklama 
Otel Spa Hizmeti ( Havuz , Suana , Buhar Banyosu…)
Profesyonel rehberlik hizmetleri 
Zorunlu Seyahat Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
Araç içi su ikramı
Gümrük Vergileri 
Şehir vergileri

Ücrete Dahil Olmayanlar

Vize ücreti ve hizmet bedeli 
Skipass ücretleri, kayak kiralama ücretleri
Ekstra geziler
Kişisel harcamalar
Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)
Seyahat Koruma Paketi (15 EURO) ( 70 yaş üstü misafirlerimiz için ücret 30 Eur`dur.)

Genel Bilgiler
1. Genel Koşullar

Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez. Gezimiz, minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 5 gün öncesidir ve acenteniz tarafından iletilecektir. 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir. Otellerde sunulan kahvaltı ve akşam yemeği acık büfedır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir. Rehber Kalkıştan itibaren turun sonuna kadar otobüs yolculuğunun tamamında Türkçe rehberlik hizmeti verilir. Vize T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden veya şahsen başvuru yaparak temin edebileceğiniz "Vize İçin Gerekli Evraklar" listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri ve schengen vizesi olanlar için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Aksa tour sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

2. İptal Koşulları

Turun baslangic tarihinden 20 gun oncesinde %30 20 - 15 gun oncesinde %50 15 - 0 gun oncesinde %100 kesinti yapilir..

Tur Başlangıç
Belirtilmedi
Tur Bitiş
Belirtilmedi
Rezervasyon talepleriniz için lütfen telefon veya mail ile iletişime geçiniz
444 1 113 (105)
vize@sahinogluturizm.com.tr
3 Gece 5 Gün

Tek Kişilik Odalarda Kişi Başı: 374,00 Euro

Bu Tur İçin Müsaitlik Sorgulayın
Bilgilendirmeyi Kapat
Rezervasyon
Kapat
Tur İçin 1 Adet Vize Gerekli
1.
Vize Adı: Romanya Vizesi
Vize Tipi: Turistik